Lžistarosti místostarosty Zandla

Některým obyvatelům bude chvíli trvat, než plně odhalí manipulace místostarosty Zandla s veřejným míněním a poznají jeho charakter v celé své nahotě. Do té doby je však potřeba s tím bojovat a čelit nepravdivým útokům a obviněním. Pan Zandl je jako spisovatel člověk, který má dar slova a díky tomu umně ohýbá realitu ve prospěch svůj a stávajícího vedení města. Poslední takovou záležitostí je jeho odpudivý útok na zastupitelku Zahrádkovou. Útok proběhl vědomě a strategicky v neveřejném prostoru tak, aby se paní Zahrádková nemohla bránit. Hanlivý text plný zla byl účelově zveřejněn v newsletteru pana Zandla, určený pouze jeho odběratelům, ve veřejném textu na sociálních sítích útok na paní Zahrádkovou záměrně vynechal. Takový je pan Zandl hrdina. V textu (k přečtení zde) píše mj.:

1) „Picek celou záležitost ututlal“ Pane Zandle, TO JE LEŽ. Celá věc byla postoupena správnímu řízení. Přestupkové řízení bylo zastaveno. (důkaz zde)

2) „Řebíček dlužil městu, což není tak docela pravda“ Pane Zandle, TO JE PRAVDA. (důkaz zde) Pan Řebíček nakonec nechal dluh dostoupat do výše finanční záruky a v září 2019 nájem ukončil.

3) „Řebíček měl zaplacenou zálohu“ Pane Zandle, OPĚT LEŽ. Řebíček měl zaplacenou finanční záruku, a to je velký rozdíl. Pokud byla čerpána, měla být do 7 dnů doplněna, čl. 5/3 – jasné porušení smlouvy.

4) „Předchozí vedení města nás odevšad vyhánělo“ Pane Zandle, jak Vy, tak Marek Řebíček, jste byli v dozorčí radě BBM, Řebíček za dva roky byl na zasedání dozorčí rady pouze jednou. Vy, pane Zandle, jste v rámci svého politického vzestupu a očekávání poslanecké funkce, odstoupil z dozorčí rady i ze zastupitelstva.

5/ Hrozbou odvolání staroboleslavské zastupitelky z představenstva BBM ve Vašem textu jste dokázal, že Vám nejde o zájmy města, ale o osobní nebo pirátskou mstu.

Pane Zandle, lidé ve volbách do poslanecké sněmovny Vás odmítli, a tak Vás máme díky politikaření neúspěšných zpět ve městě, bohužel přímo na radnici jako místostarostu. Pane Zandle, zkuste být příště chlap, a nikoliv srab a pokud chcete na ženu útočit tak nečestným způsobem, řekněte jí to přímo z očí do očí, nebo jí pomlouvejte tam, kde může na Vaše lži reagovat. Toto vystupování není pro statutárního zástupce našeho dvojměstí důstojné.