Kandidáti

Kváča

Mgr. Petr Kváča

53 let, místostarosta

Brandýs nad Labem

kvaca@nasedvojmesti.cz

Homolka

Hynek Homolka

44 let, místostarosta

Stará Boleslav

homolka@nasedvojmesti.cz

Čeněk

Ing. Petr Čeněk

51 let, provozovatel Sportcentra

Brandýs nad Labem

cenek@nasedvojmesti.cz

Motlíčková

Ing. Michaela Motlíčková

44 let, ekonomka

Brandýs nad Labem

motlickova@nasedvojmesti.cz

Soukup

Petr Soukup

33 let, ředitel vydavatelství

Stará Boleslav

soukup@nasedvojmesti.cz

Popelka

Petr Popelka

42 let, majitel gastro firmy

Brandýs nad Labem

popelka@nasedvojmesti.cz

Fantova

Monika Fantová

44 let, učitelka MŠ

Brandýs nad Labem

fantova@nasedvojmesti.cz

Benda

Tomáš Benda

42 let, obchodník

Brandýs nad Labem

benda@nasedvojmesti.cz

Marec

Peter Marec

50 let, obchodník

Brandýs nad Labem

marec@nasedvojmesti.cz

Zitova

Zdeňka Zítová

60 let, operátor IT

Stará Boleslav

zitova@nasedvojmesti.cz

Simon

Zdeněk Šimon

38 let, obchodní zástupce

Brandýs nad Labem

simon@nasedvojmesti.cz

Bartoníček

Mgr. Václav Bartoníček

69 let, důchodce

Stará Boleslav

bartonicek@nasedvojmesti.cz

Namestek

Jan Náměstek

40 let, IT konzultant

Brandýs nad Labem

namestek@nasedvojmesti.cz

Travnickova

JUDr.Ing. Zuzana Trávníčková, Ph.D.

40 let, odborná asistentka na vysoké škole

Brandýs nad Labem

travnickova@nasedvojmesti.cz

Kucera

Mgr.Bc. Dušan Kučera

56 let, ředitel celní agentury

Stará Boleslav

kucera@nasedvojmesti.cz

Bartu

Barbora Bártů

40 let, finanční poradce

Brandýs nad Labem

bartu@nasedvojmesti.cz

Tomasek

Milan Tomášek

23 let, správa budov

Brandýs nad Labem

Bousek

Petr Boušek

41 let, IT security konzultant

Stará Boleslav

bousek@nasedvojmesti.cz

Kolarova

Nina Kolářová

72 let, učitelka ZŠ

Brandýs nad Labem

Zeman

Jiří Zeman

68 let, důchodce

Brandýs nad Labem

Motl

Jan Motl

48 let, kuchař Spaghetterie

Brandýs nad Labem

motl@nasedvojmesti.cz