Mapa Ambasadorů

Aktuality ze dne ,

Do dalších čtyř let komunálního života přicházíme s vizí ambasadora jednotlivých městských čtvrtí. Z našich řad jsme vybrali zástupce mající k dané lokalitě blízko. Na našeho zástupce se budete moci odpovědně obracet s jakýmkoliv problémem v dané městské čtvrti.

Byli bychom rádi, abyste model, který Vám představujeme na této dvoustraně, vzali za svůj a díky tomu si vylepšili váš životní komfort, což je cílem tohoto počínání. Prioritně máme na mysli obyčejné a drobnější věci, některé z nich jsme vám nastínili v předchozím článku.

Udělá nám radost, když nás budete sami upozorňovat e-mailem na to, co Vás trápí a čím bychom vám mohli pomoci. Proto, pokud budeme zvoleni, nás neváhejte bombardovat s nápady, jak by se vám mohlo žit lépe, i když to třeba na počátku budou jen drobnosti a prkotiny. Rádi je ve spolupráci s vámi a týmem Našeho dvojměstí vyřešíme.

A teď ty naše hlavy

Kváča

Mgr. Petr Kváča

kvaca@nasedvojmesti.cz

Homolka

Hynek Homolka

homolka@nasedvojmesti.cz

Čeněk

Ing. Petr Čeněk

cenek@nasedvojmesti.cz

Motlíčková

Ing. Michaela Motlíčková

motlickova@nasedvojmesti.cz

Soukup

Petr Soukup

soukup@nasedvojmesti.cz

Popelka

Petr Popelka

popelka@nasedvojmesti.cz

Fantova

Monika Fantová

fantova@nasedvojmesti.cz

Benda

Tomáš Benda

benda@nasedvojmesti.cz

Marec

Peter Marec

marec@nasedvojmesti.cz

Zitova

Zdeňka Zítová

zitova@nasedvojmesti.cz

Simon

Zdeněk Šimon

simon@nasedvojmesti.cz

Bartoníček

Mgr. Václav Bartoníček

bartonicek@nasedvojmesti.cz

Namestek

Jan Náměstek

namestek@nasedvojmesti.cz

Travnickova

JUDr.Ing. Zuzana Trávníčková, Ph.D.

travnickova@nasedvojmesti.cz

Kucera

Mgr.Bc. Dušan Kučera

kucera@nasedvojmesti.cz

Bartu

Barbora Bártů

bartu@nasedvojmesti.cz

Tomasek

Milan Tomášek

tomasek@nasedvojmesti.cz

Bousek

Petr Boušek

bousek@nasedvojmesti.cz

Zeman

Jiří Zeman

zeman@nasedvojmesti.cz

Motl

Jan Motl

motl@nasedvojmesti.cz